Galeria Miasta i Gminy Murowana Goślina
  Wyszukiwanie zaawansowane
 
Logowanie


   Zaloguj automatycznie przy następnej wizycie

Losowe zdjęcie

309[P]12 - fot. 01
309[P]12 - fot. 01
Komentarzy: 0
lechu
 Kontakt
Administrator:
www (małpa) murowana.pl

Miasto i gmina
Murowana Goślina:
www.murowana.pl

Galeria autobusów
m.in. z Murowanej Gośliny:
autobusy.murowana.pl

Aktualny czas serwera:
23.02.2020, 02:36


Załóż nowe konto
Warunki rejestracji
Witamy serdecznie w galerii Miasta i Gminy Murowana Goślina !

Z założenia ma to być galeria, która prezentuje zdjęcia (lub mulimedia) różnych autorów, związane treścią z Miastem/Gminą Murowana Goślina.
Jeśli chcesz dodać swoje zdjęcie do którejś ze stałych kategorii zarejestruj się, a po akceptacji fotografia będzie dostępna w galerii. Jeśli posiadasz zdjęcie, które nie może czekać na 'przyklepanie' skorzystaj z kategorii 'Z ostatniej chwili'.
Pamiętaj aby wysyłać tylko zdjęcie, którego jesteś autorem i które jest bez wad technicznych typu złe naświetlenie, nieostrość, zły balans bieli (chyba, że to było główną intencją fotografa :).

Maksymalny rozmiar zdjęcia JPG: 800x800 pikseli, do 150 KB. Odstępstwa od tych reguł można indywidualnie ustalić z administratorem. Przy wysyłaniu fotografii nadaj jej krótką nazwę (pole 'Nazwa zdjęcia') oraz opisz ją w polu 'Opis'. Pole 'Słowa kluczowe' ułatwi w przyszłości odnalezienie zdjęcia.
Miniatury są generowane automatycznie. Jeśli chcesz wysłać miniaturę nie może ona przekraczać 6 KB.

Komentować, oceniać zdjęcie, ściągać je i wysyłać jako eKartkę możesz po zarejestrowaniu.

Rejestracja oraz korzystanie z galerii jest całkowicie bezpłatne.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby komentarzy oraz udostępniać materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania lub zmiany komentarza w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Galeria wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego systemu. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć (lub mutimediów) lub ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione. Prawną ochronę zawartości galerii stanowi ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, według której plagiator jest karany do trzech lat więzienia.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

[ver. 1.0.2.2. z dn. 14.05.2006. Galeria działa od 05.05.2006]

 

  Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć lub ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione.
Powered by 4images | Copyright © 2004 4homepages.de
Design by 7dana.com & dk